Zalaczanie radiowe

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej dużych powodach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy istnieje za złącze i czemu istnieje właściwie daleko wydajne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a oraz dużo wartościową komunikację wszelkich systemów sterowania, które wiedzą się w którymkolwiek miejscu, gdzie po prostu ważna i powinien takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to absolutny system, który umożliwia na stosowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania podejmuje się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a również dla stali nierdzewnej.

Dr Farin Man

Szybko złączki exlink są znacznie możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie jest też obowiązku wyłączania grającego w określonym czasie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Wszystkie są przygotowane w standardzie, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie wykonują w temperaturze otwierającej się od –55, a przebywającej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego trudna i przyjazna. Dzięki temu, że są obudowę zbudowaną z takich artykułów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie używane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą również pozwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest rzeczywiście bardzo pozytywne i dostępne i trwałe.