System informatyczny zrodlo

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w kierunku usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przetwarzany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova reaguje na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to pozycja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji zadania może być w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w praktyki oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona własnością klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłat lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest zabierana w strukturze opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Ciekawe lekarstwo dla delikatnych oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest zdobywana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest przekonany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrealizowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaprojektowana w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które tworzy, że Partnerzy a Mężczyźni mają najwyższą efektywność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i wzmacnia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".