Program ksiegowy pelna ksiegowosc

Comarch ERP Optima to szczególnie przystępny w Polsce program stworzony dla delikatniejszych oraz silniejszych spółek z wszystkiej dziedzinie. Dzięki wbudowanym wyjściom jest chętnie wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a dodatkowo doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z nowych dziedzinie i kwartałów rynku, takich jak: handel i pomoce, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie ma jedynie pozytywne, a oto kilka spośród nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która jest właścicielem marki NeoNail jest wiodącą międzynarodową marką z części stylizacji i pielęgnacji paznokci. Od początku jej funkcjonowania są blisko konsumentów, podając im mocne i innowacyjne produkty. Wykorzystując w bliskiej branży program Comarch Optima twierdzą, że każde transakcje dają się przebiegać sprawniej.

Printemps jest doskonale znaną siecią dużych sklepów, które obejmują się dystrybucją produktów wiodących firm ze świata mody, towarów wartościowych oraz najekonomiczniejszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, sklepy w Caen, Tours i Breście zostawiły w dłoniach firmy Comarch zadanie przebudowy swojego organizmu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej wpisuje się w potrzeby i wymagania firmy Printemps również będzie stale przy niej w drugich krokach rozwoju.

Oferta spółki Kontri.pl to szeroki asortyment bielizny, jak jeszcze odzieży i materiałów pończoszniczych. Dzięki zastosowaniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet obsługiwanych stanowi w twórz automatyczny, i samymi osobami, które biorą start w produkcji polecenia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to klasa z Włoch oferująca odzież dla kobiet a mężczyzn. Wraz z bardzo szybkim rozwojem sieci, firma zaczęła poszukiwania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Położyliśmy na pomysł Comarch Optima.